فروشگاه تجهیزات فور یو کالا قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی سوالات متداول مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات فور یو کالا
0 مورد

شانه دستگاه جوجه کشی

بهترین شانه دستگاه جوجه کشی

شانه دستگاه جوجه کشی کار نگهداری تخم نطفه دار را انجام می دهند . برای نگهداری از تخم نطفه دار طیور بهتر است از شانه دستگاه جوجه کشی استفاده شود . بهترین شانه دستگاه جوجه کشی روی راک هایی قرار می گیرند که این راک ها خود به موتور چرخاننده راک دستگاه جوجه کشی وصل هستند و عمل چرخش تخم نطفه دار درون دستگاه جوجه کشی به این وسیله انجام می شود . بهترین شانه دستگاه جوجه کشی را می توان شانه ای دانست که توانایی نگهداری صحیح و عمر بالاتری نسبت به سایرین داشته باشد و بتواند برای تخم نطفه دار تعداد بیشتری از طیور مورد استفاده قرار گیرد .

 

شانه دستگاه جوجه کشی معمولی ( شانه دستگاه جوجه کشی سنتی ) :

این مدل از شانه جوجه کشی تنها می تواند مورد استفاده نوع خاصی از تخم نطفه دار قرار گیرد و قابلیت استفاده همزمان تخم نطفه دار چندین پرنده متفاوت در آن وجود ندارد ، مشکل دیگر این شانه ها را می توان عدم توانایی در چرخش 360 درجه آن ها دانست ولیکن این مدل از شانه جوجه کشی هم بسیار فراوان است و هم برای استفاده در انواع دستگاه جوجه کشی استاندارد مناسب است و هم دارای جنس خوب و مقاومت بسیار بالا و قابلیت شستوشو و ضد عفونی می باشد . از انواع این شانه می توان به شانه مرغ ، شانه بلدرچین ، شانه بوقلمون و ... آن اشاره نمود .

 

شانه جوجه کشی شاخک دار :

این مدل از شانه های دستگاه جوجه کشی با استفاده از شاخک هایی که دارند تخم نطفه دار نگه می دارند و این امکان را به دستگاه جوجه کشی می دهند که بتواند آزادانه تر عمل کرده و تخم نطفه دار را بچرخاند . ای نوع از شانه دستگاه جوجه کشی دارای سه سایز متفاوت شانه شاخک دار کوچک برای استفاده تخم نطفه دار بلدرچین و کبک ، شانه شاخک دار متوسط برای جوجه کشی تخم نطفه دار پرندگانی همچون مرغ و پرندگانی با تخم نطفه دار متوسط و شانه جوجه کشی سایز بزرگ برای جوجه کشی تخم نطفه دار اردک و غاز و ... به کار می رود .

 

شانه جوجه کشی سایزیک ( شانه جوجه کشی همه کاره )  :

شانه های همه کاره به دلیل سختی جا به جا کردن تخم نطفه دار از داخل آن ها به سبد های هچری زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرند . مهم ترین مزیت این شانه ها نسبت به سایر شانه های جوجه کشی معمول امکان استفاده از آن ها برای تخم نطفه دار انواع پرندگان مختلف می باشد .

 

شانه شتر مرغ :

شتر مرغ یک پرنده بزرگ جثه است ، تخم نطفه دار مناسب جوجه کشی شتر مرغ نیز دارای اندازه بسیار بزرگی است که برای آن نیاز به طراحی شانه مخصوص قرار گیری تخم شتر مرغ است . همچنین باید در نظر داشت دستگاه جوجه کشی شتر مرغ نیز با دستگاه جوجه کشی سایر پرندگان متفاوت بوده و دارای مشخصات خاص به خود می باشد که برای یک هچ موفق بهتر است از دستگاه جوجه کشی مخصوص شتر مرغ استفاده شود .

 

گروه تولیدی فور یو کالا تولید کننده خوراک دام و طیور و همچنین عرضه کننده تجهیزات پرورش طیور از جمله آبخوری و دانخوری و دستگاه جوجه کشی و تجهیزات جوجه کشی می باشد که شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را از آن خریداری نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  تغذیه ی خروس های جنگی
•  سوغات کاشان چیست و از کجا باید آن را تهیه کنیم؟
•  روش های تولید خوراک دام و طیور
•  نقش پروتئین درغذای مرغ و منابع پروتئین برای خوراک مرغ
•  ارسال سریع خرید از فروشگاه لوازم فور یو کالا

اطلاعات تماس فروشگاه

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر
کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس
نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان