فروشگاه تجهیزات فور یو کالا قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی سوالات متداول مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات فور یو کالا
0 مورد

بررسی انواع آبخوری دستی

خرید آبخوری مرغ دستی | بررسی بهترین آبخوری های موجود در بازار

 یکی از نیازمندی های جوجه ها و مرغ ها در تمام دوره پرورش نیاز به آب تمیز و عاری از آلودگی است که برای سهولت قرار دادن آب برای طیور بهتر است که از آبخوری طیور استفاده کنید . آبخوری طیور در انواع آب خوری دستی طیور و آب خوری اتوماتیک طیور در بازار موجود است .


فروشگاه اینترنتی فور یو کالا عرضه کننده انواع آبخوری دستی و انواع آبخوری اتوماتیک است و شما می توانید برای مشاهده تمام آب خوری ها به صفحه آبخوری طیور مراجعه کرده و آبخوری مورد نیاز مرغداری و محل پرورش خود را سفارش دهید .
در ادامه این مطلب به بررسی انواع آبخوری دستی می پردازیم .

 

آب خوری دستی 5 لیتری

یکی از انواع آبخوری دستی پر مصرف در مرغداری است که برای مرغ و انواع جوجه ای که سن آن ها بالاتر از یک ماه باشد استفاده می شود .
آبگیری آبخوری 5 لیتری دستی بسیار ساده بوده به این صورت که کلاهک روی آبخوری دستی 5 لیتری را برداشته مخزن را پر از آب می کنیم و دوباره کلاهک را روی مخزن می گذاریم .
اگر آب به میزان مناسب وارد آبخوری دستی نمی شود باید حفره کلاهک و حفره روی مخزن را بررسی کنید که دچار گرفتگی نباشد .
همچنین اگر آب آبخوری به سرعت تخلیه می شود باید بررسی کنید که مخزن یا کلاهک دچار شکستگی نباشد .
نکته ای که استفاده از آبخوری دستی مورد توجه است این است که آب داخل مخزن نباید بیشتر از دو روز بماند و موجب بو گرفتن آب و عدم نوشیدن آب توسط طیور شود .


آبخوری دستی 6 لیتری

آبخوری 6 لیتری دستی یک آبخوری با مخزن بزرگ است که شما می توانید در مرغداری خانگی و صنعتی خود مورد استفاده قرار دهید .
آبخوری دستی شش لیتری همانند آبخوری دستی پنج لیتری دارای کلاهک و مخزن می باشد و روش آب گیری آبخوری شش لیتری دستی نیز همانند آبخوری 5 لیتری است .
قیمت آبخوری دستی 6 لیتری مناسب بوده و بدنه آن دارای مقاومت است .
همان طور که گفته شد مخزن آبخوری دستی بزرگ بوده و آب آبخوری دستی 6 لیتری به زودی خالی نمی شود و شما باید آب آبخوری را هر دو روز و نهایتا سه روز یکبار عوض کنید .


آبخوری دستی 4 لیتری

یکی دیگر از انواع آب خوری دستی ، آبخوری 4 لیتری دستی می باشد که همانند دو نمونه دیگری که در بالا مقاله اشاره کردیم دارای بدنه ای مقاوم بوده و مناسب برای مرغداری خانگی است اما برخی از صاحبان مرغداری صنعتی نیز تمایل به استفاده در تعداد زیاد از آبخوری دستی چهار لیتری دارند همچنین از آبخوری 4 لیتری دستی می توان برای انواع طیور مثل آبخوری مرغ ، آبخوری جوجه بوقلمون ، آبخوری نیمچه ، آبخوری کبک ، آبخوری قرقاول و آبخوری اردک استفاده می شود .


طریقه استفاده آبخوری دستی 4 لیتری به این گونه است که کلاهک آبخوری مرغ را برداشته پر از آب می کنیم و کفی آبخوری دستی را روی آن قرار داده و کلاهک را بر می گردانیم و آب خوری مرغ را در محل مناسب قرار می دهیم .
جا گرفتن حجم مناسبی از آب و قیمت آبخوری دستی 4 لیتری که مناسب بوده سبب استفاده فراوان از آبخوری دستی چهار لیتری در مرغداری شده است و این محصول را از سایر آبخوری ها متمایز کرده است .


آبخوری دستی 2 لیتری بلدرچین

آبخوری دستی 2 لیتری بلدرچین به آبخوری کله قندی نیز معروف است و لبه کوتاه این نوع آبخوری سبب این شده است که بیشتر برای بلدرچین و سایر پرنده های هم رده بلدرچین استفاده بشود .
آبخوری دستی بلدرچین به این صورت کار می کند که با کم شدن حجم آب توسط جوجه از طریق حفره روی کلاهک هوا داخل آبخوری دستی شده و آب وارد آبخوری جوجه می شود .
ضد عفونی کردن این نوع آبخوری بسیار ساده بوده و به علت سطح صاف و صیقلی آن این امر بسیار آسان است و حتی شما می توانید آبخوری دستی بلدرچین را درون محلول ضد عفونی کننده قرار دهید .

امیدو اریم مطالعه این مطلب به شما در شناخت انواع آبخوری دستی کمک کرده باشد .
فروشگاه تجهیزات مرغداری فور یو کالا عرضه کننده انواع آبخوری دستی و انواع آبخوری اتوماتیک می باشد و شما می توانید به آسانی و به صورت آنلاین تجهیزات مرغداری مورد نیاز خود را سفارش دهید و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  انواع آبخوری اتوماتیک
•  تغذیه ی خروس های جنگی
•  روش های تامین رطوبت دستگاه جوجه کشی
•  چه دستگاه جوجه کشی خوب است؟
•  دستگاه جوجه کشی بلدرچین دماوند 84 تایی

اطلاعات تماس فروشگاه

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر
کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس
نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان