فروشگاه تجهیزات فور یو کالا قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی سوالات متداول مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات فور یو کالا
0 مورد

آیا گلاب خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد ؟

خرید گلاب و خاصیت ضد عفونی کنندگی

با همه گیر شدن ویروس کرونا در ایران بسیاری از هموطنان در پی جلوگیری کردن از بیماری و ضد عفونی نمودن دست ها و سطوح قصد استفاده از ضد عفونی کننده های طبیعی را دارند .


آیا گلاب خاصیت ضد عفونی کنندگی دارد ؟
اینکه ایا گلاب خاصیت ضد عفونی کردن سطوح و یا دست ها را دارد و یا خیر هنوز ثابت نشده است ولیکن گلاب و عطر گلاب باعث تمدد اعصاب و ایجاد حس آرامش در افراد می باشد .
و همان طور که می دانید آرامش می تواند به افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن افراد کمک کند ، بنابراین اگر چه وجود خاصیت آنتی باکتریال در گلاب هنوز ثابت نشده است ولیکن استفاده از گلاب می تواند بسیار تاثیر گذار باشد .

گلاب دو آتشه حاج احمد یکی از بهترین نمونه های گلاب سنتی تولید شده در کاشان می باشد که به سنتی ترین روش و با استفاده از بهترین گل محمدی موجود در باغات گل محمدی شهر کاشان تهیه و تولید می شود .

 

گلاب دو آتیشه چیست ؟

گلاب دو آتیشه یک گلاب مرغوب با خواص دارویی بسیار می باشد که در روش تهیه آن دیگ های سنتی به جای آب با گلاب پر می شود . گلاب سنتی دو آتیشه تولید شده به این روش از خلوص بسیار بالاتری نسبت به گلاب های معمولی برخوردار است و شما می توانید گلاب با عیار بالا را با برند گلاب دو آتیشه حاج احمد خریداری نمایید .

 

گلاب دو آتشه کاشان یکی از بهترین نمونه گلاب های کشور است که از عطر و طعم و ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار است که این محصول را با نام های گلاب کاشان ، گلاب قمصر ، گلاب قمصر کاشان و ... نیز می شناسند .

بدیهی است که گلاب دو آتشه حاج احمد از تولید به مصرف و بدون درگیری هیچ گونه واسطه ای به دست مصرف کنندگان عزیز میرسد که این خود نوید بخش کیفیت بالا ، تازگی و همچنین قیمت مناسب گلاب حاج احمد است .


فروشگاه فور یو کالا عرضه کننده اصلی محصولات حاج احمد می باشد . شما می توانید جهت تهیه انواع محصولات و عرقیات سنتی حاج احمد نظیر گلاب دو آتشه ، گلاب ممتاز ، گلاب درجه یک ، گلاب و سایر عرقیات گیاهی از طریق فروشگاه فور یو کالا و بدون دخالت هیچ واسته ای محصولات حاج احمد را خریداری نمایید . جهت کسب اطلاعا بیشتر در خصوص محصولات گیاهی حاج احمد با پشتیبانی وب سایت فور یو کالا تماس حاصل فرمایید و یا با شماره 09139552810 تماس حاصل نمایید .

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آموزش جوجه کشی از قرقاول با دستگاه جوجه کشی
•  آبخوری جوجه باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟
•  تغذیه ی خروس های جنگی
•  نگاهی به برخی از سوالات پر تکرار فرایند جوجه کشی
•  فروش دستگاه جوجه کشی کبک

اطلاعات تماس فروشگاه

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر
کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس
نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان