فروشگاه تجهیزات فور یو کالا قوانین و مقررات ثبت شکایت ثبت فیش بانکی سوالات متداول مشاوره و پشتیبانی : 09133627304

سبد خرید تجهیزات فور یو کالا
0 مورد

لیست قیمت دستگاه جوجه کشی درنا

لیست قیمت دستگاه جوجه کشی درنا

دستگاه های جوجه کشی درنا از جدیدترین و حرفه ای ترین نسل ماشین های جوجه کشی به شمار می رود که توسط گروه صنعتی اسکندری با نام تجاری درنا در مدل های مختلف با ظرفیت های متفاوت روانه بازار گشته است. استفاده از جدیدترین تکنولوژی تولید و مونتاژ و قطعات الکترونیکی مرغوب در این محصولات با همکاری یک گروه معتبر کره ای سبب تولید این نوع از دستگاه جوجه کشی توسط مهندسین خلاق گروه صنعتی اسکندری گشته است که امروزه توانسته به عنوان یکی از جدیدترین ماشین های جوجه کشی تقاضای خرید بالایی را داشته باشد. در باب آگاهی و شناخت این محصولات و بررسی لیست قیمت دستگاه جوجه کشی درنا از مهمترین عوامل برای خرید با ما در ادامه همراه باشید.

 

مشخصات دستگاه جوجه کشی درنا

همان طور که در بالا بیان گشته است دستگاه جوجه کشی درنا اسکندری از جدیدترین و حرفه ای ترین نسل ماشین آلات جوجه کشی است که در چهار مدل مختلف با ظرفیت های متفاوت روانه بازار می گردد که در باب معرفی آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- دستگاه جوجه کشی درنا 1 که از دستگاه های جوجه کشی با ظرفیت 168 تایی است. البته این ظرفیت برای پذیرش تعداد تخم نطفه دار مرغ بوده و برای دیگر پرندگان این ظرفیت شامل ظرفیت جوجه کشی از تخم بلدرچین 384 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم کبک و قرقاول 256 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم بوقلمون، غاز و طاووس و قو 100 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم اردک و تخم مرغ شاخدار 144 عدد می باشد.
- دستگاه جوجه کشی درنا ۲ از سری دستگاه هایی با ظرفیت 336 عدد تخم نطفه دار مرغ است که برای دیگر تخم های نطفه دار این ظرفیت به شرح زیر می باشد:
ظرفیت جوجه کشی از تخم بلدرچین 768 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم کبک و قرقاول 512 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم بوقلمون، غاز، قو و طاووس 200 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم اردک و مرغ شاخدار 288 عدد است.
- دستگاه جوجه کشی درنا 3 که از ظرفیت 672 عددی برای تخم نطفه دار مرغ برخوردار است. ظرفیت برای سایر پرندگان در این دستگاه بدین شکل است:
ظرفیت جوجه کشی از تخم بلدرچین 1536 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم کبک و قرقاول 1024 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم اردک و مرغ شاخدار برابر با 576 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم بوقلمون، غاز، طاووس و قو برابر با 400 عدد می باشد.
- دستگاه جوجه کشی درنا ۴ با ظرفیت 840 عددی تخم نطفه دار مرغ است که برای جوجه کشی دیگر پرندگان این ظرفیت بدین گونه می باشد:
ظرفیت جوجه کشی از تخم بلدرچین 1920 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم کبک و قرقاول 1280 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم اردک و مرغ شاخدار 720 عدد، ظرفیت جوجه کشی از تخم بوقلمون، غاز، طاووس و قو 500 عدد


حال که با انواع این نمونه از دستگاه ها آشنا گشته اید نوبت به آن رسیده تا کمی در باب ویژگی های دستگاه جوجه کشی درنا اسکندری نیز آشنا گردید:
برای اولین بار در صنعت جوجه کشی ایران همین نوع از ماشین جوجه کشی درنا بود که به سنسور فوق پیشرفته و دقیق SHT3 ساخت سوئیس مجهز شد. استفاده از هوشمندترین کنترلرهای جوجه کشی تحت نام برد JDR970 نیز از سری مزیت هایی است که در این دستگاه به کار برده شده است.
برخورداری از سیستم رطوبت رسانی تمام اتوماتیک که توسط پمپ اتوماتیک آب و ارتعاشات الکتریکی به تولید رطوبت می پردازد و به طور دقیق و خودکار این مرحله را برای جوجه کشی انجام می دهد نیز از دیگر مشخصات دستگاه های جوجه کشی درنا به شمار می رود.
نوع شانه های مورد استفاده در این دستگاه های جوجه کشی درنا از نوع همه کاره بوده و برای تمامی پرندگان قابلیت استفاده را دارد. در باب راک های به کار رفته این دستگاه نیز می توان به جنس آلومینیوم آنادایز شده با اتصالات پلی آمیده این محصول اشاره داشت.
در باب جنس بدنه این دستگاه های جوجه کشی اسکندری می توان به PVC فشرده و یکپارچه و شاسی های آلومینیومی آنادایز شده آن اشاره داشت.
تمامی این مشخصات بوده که سبب گشته تا این سری از تولیدات هم تراز با دستگاه های جوجه کشی آرکام قرار گیرد و به نوعی به عنوان دستگاه های جوجه کشی پیشرفته با راندمان بالا و همچنین قیمت بالاتر شناخته شود.

 

لیست قیمت دستگاه جوجه کشی درنا

با توجه به مشخصه ها و ویژگی های بیان شده در بالا می توان دریافت که دستگاه های جوجه کشی درنا از سری تولیدات گروه صنعتی اسکندری می باشد که نسبت به سایر محصولات قیمت بالاتری را دارا است. اما در میان خود این محصولات نیز با توجه به تغییر ظرفیت هر یک از این محصولات تفاوت قیمتی در بین آن ها وجود دارد که می توانید برای آگاهی از آن از ارائه دهنده انواع تجهیزات و لوازم مرغداری تحت نام فروشگاه فوریو کالا آن را بررسی و خریداری نمایید.
خرید هر یک از انواع این دستگاه های جوجه کشی از این مجموعه به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر می باشد که به همراه گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله به خریداران ارائه می گردد.

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
•  آبخوری اتوماتیک فنجانی پارس
•  شانه دستگاه جوجه کشی
•  بهترین قیمت تجهیزات فور یو کالا
•  راهنمای بهترین دستگاه جوجه کشی برای بلدرچین
•  بهترین دستگاه جوجه کشی شترمرغ

اطلاعات تماس فروشگاه

آدرس کارخانه : کاشان - میدان شهیدان زارع - کیلومتر 3 جاده قمصر
کوچه میلاد - میلاد 8
واحد مشاوره و سفارشات : 09139552810 - 03155448608
واحد پشتیبانی : 09133627304
آدرس دفتر تهران : فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه هفتم
آدرس دفتر کاشان : کاشان - میدان شهید منتظری - بلوار خلیج فارس
نبش کوچه صدف یک - شرکت پرتو دانه سیمرغ
کد پستی : 8715669397
صاحب امتیاز : احمد اکبری نیا
خرید دستگاه جوجه کشی دست دوم
دستگاه جوجه کشی ارزان